Skarpetki tęczówki

39,00 zł
Brutto

Skarpetki w kolorach tęczy sprawiają, że każdy dzień staje się piękniejszy! Niezależnie od pory roku, nasze tęczowe skarpetki przyciągają słońce do swoich właścicieli. Są także wyrazem wsparcia i jednoczenia się z osobami LGBT+ w Polsce! Każdy Twój krok w tęczowych skarpetkach będzie codziennym marszem równości.

Rozmiar
Ilość
Brak na stanie


 

RODO

 

Dostawa

 

Zwroty

Skarpetki wyprodukowane w Łodzi, stolicy polskich skarpetek!

Przędza z której są wykonane nasze SKAR.y.PETKI przechodzi szereg testów i badań! A co najważniejsze posiada certyfikat OEKO- TEX! To jest naprawdę zaszczyt w branży! 

Coś więcej...

Oeko-Tex Standard 100 jest globalnie ujednoliconym systemem badań i certyfikacji dla surowców włókienniczych, półproduktów i wyrobów we wszystkich stopniach obróbki.

System ma na celu zapewnienie, że produkty nasze są wolne od substancji szkodliwych, zakazanych i szkodliwych dla zdrowia, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Chcąc zapewnić najwyższy standard oferowanych przędz- producent przędzy współpracuje w zakresie badań i certyfikacji z Instytutem Włókiennictwa w Łodzi. 

Skład:

90% bawełna czesana certyfikowana Oeko-Tex Standard 100 

8% poliamid 2% elastan

Rozmiary:

35-38

39-42

43-46

chat Komentarze (0)