SKAR.Y.PETKI lubią pomagać! WOŚP 2021

Nasze skarpetki dopiero co zagościły w sklepie internetowym, a zrobiły już tyle dobrego!

W lutym wsparliśmy 29. Finał WOŚP, przekazując na licytację nic innego jak nasze PIORUNUJĄCE i TĘCZOWE skarpetki! Zwycięzca aukcji stał się jednocześnie naszym pierwszym klientem i właścicielem skarpetek z misją. Rozpiera nas duma!

Do tej pory wspieraliśmy już ideę Strajku Kobiet oraz jednoczyliśmy się z osobami LGBT+ poprzez symbolikę naszych skarpetek. Teraz do naszej listy dopisaliśmy pomoc dla polskiego systemu ochrony zdrowia. I nie zamierzamy na tym poprzestać!

Pomoc jest wpisana w skład (chciałoby się powiedzieć DNA) naszych skarpetek, dlatego na naszej stronie powstała dedykowana zakładka “PomagaMY”. Już wkrótce znajdziecie na niej kolejne akcje, w których będziemy brać udział.

Pamiętajcie, dobro wraca!

SKAR.Y.PETKI służą pomocą!
A szczególnie, jeśli młodzi ludzie wychodzą z ciekawą inicjatywą do świata!

Tym razem wspieramy dziewczyny z projektu "Sztuknięci Teatrem", którego celem jest popularyzowanie i zachęcanie młodzieży do brania udziału w spektaklach (zarówno jako widzowie, jak i aktorzy).

Nasze skarpetki poleciały więc do Kielc, by stać się nagrodą w konkursach, organizowanych przez pozytywnie zakręconych fanów sztuki aktorskiej.

Kto wie, może kiedyś nasze skarpetki zagoszczą na scenie teatralnej?
Wyobrażacie sobie takie PIORUNUJĄCE w roli głównej?
To byłaby mocna sztuka :)