• Nowy
  • Obecnie brak na stanie
Skarpetki stopki (3 pary) kolorowe
  • Skarpetki stopki (3 pary) kolorowe
  • Skarpetki stopki (3 pary) kolorowe

Skarpetki stopki (3 pary) kolorowe

75,00 zł
Brutto

ZESTAW 3 pary, o różnych kolorach to idealny pomysł na lato 2023r. Wyróżnij się spośród tłumu z naszymi skarpetkami! Myślisz, że te 3 kolory w zestawie to przypadek? Nic bardziej mylnego :) Kolor niebieski przyciąga spokój, świeżość, wodę, ale też inspirację i kreatywność, natomiast żółty  przyciąga słońce, wyraża pewność siebie, poprawia nastrój oraz poczucie wartości. Czerwony- radość, miłość, pasję. To co chcesz się dać zaskoczyć i przyciągać dobrą energię kolorowymi skarpetkami na lato 2023? 

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

RODO

 

Dostawa

 

Zwroty

Skarpetki wyprodukowane w Łodzi, stolicy polskich skarpetek!

Przędza z której są wykonane nasze SKAR.y.PETKI przechodzi szereg testów i badań! A co najważniejsze posiada certyfikat OEKO- TEX! To jest naprawdę zaszczyt w branży! 

Coś więcej...

Oeko-Tex Standard 100 jest globalnie ujednoliconym systemem badań i certyfikacji dla surowców włókienniczych, półproduktów i wyrobów we wszystkich stopniach obróbki.

System ma na celu zapewnienie, że produkty nasze są wolne od substancji szkodliwych, zakazanych i szkodliwych dla zdrowia, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Chcąc zapewnić najwyższy standard oferowanych przędz- producent przędzy współpracuje w zakresie badań i certyfikacji z Instytutem Włókiennictwa w Łodzi. 

Skład: 

97% bawełna czesana certyfikowana Oeko-Tex Standard 100

1% poliamid 2% elastan

Rozmiary: 

35-38

39-42

Recepta na długowieczne SKAR.y.PETKI: 

- kochają pranie w 30. stopniach! 

- nie znoszą suszenia bębnowego!

- uwielbiają suszenie w pozycji pionowej! 

- lubią jak się je przewraca na lewą stronę podczas prania! 

- nie lubią gorąca: nie dla prasowania! oraz chemii: nie dla wybielania! 

Dziękujemy za skorzystanie z e-wizyty! ;)

SKAR.y.PETKI z certyfikatem

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.