SKAR.y.PETKI

Halo halo! Czy ktoś tu potrzebuje skarpetek?

Ostatnie pary zginęły w praniu? Na kolejnych widać już dziury? A może po prostu znudziły Ci się już klasyki?

Tu znajdziesz skarpetki do garnituru, skarpetki do trampek, może nawet skarpetki do szpilek? Czemu nie! Wolność wyboru to dla nas również wolność wyrażana poprzez ubiór. Właśnie dlatego posiadamy tak wiele opcji kolorowych skarpetek we wzorki, które są kwintesencją własnego stylu! Twojego stylu!

Myślisz, że wszystkie skarpetki są takie same i nie ma tutaj nic wyjątkowego?

My na punkcie skietów oszaleliśmy, a przodkowie naszych produktów są już od 30 lat na rynku polskich skarpetek! Tak, jesteśmy firmą z pokolenia na pokolenie, która rozwijała się w garażu, na łódzkim Radogoszczu. Skarpetki są naszą pasją, naszą sztuką, naszym fundamentem.

Stosujemy najwyższej jakości bawełnę, dbamy o każdy szczegół, jesteśmy eko!

To tylko niektóre z naszych zalet, o reszcie przekonasz się na własnych nogach!

W naszym skarpetkowym świecie znajdziesz wiele wariantów, kolorów, długości. Wszystkie kategorie produktów są przemyślane i dokładnie opisane, by w jednym miejscu zrobić zakupy na każdą okazję! Już nie musisz się zastanawiać jakie skarpetki i do czego!

Być może nie znamy odpowiedzi na wszystkie zagadki skarpetkowego świata, np.: “Dlaczego skarpetki giną w praniu?”, ale za to już wiemy, kto wymyślił skarpetki i kiedy wynaleziono skarpetki! Zaintrygowało Cię to?

Skoro tu już jesteś, to pozwól, że zanim poznasz nasze produkty, przedstawimy Ci, skąd w ogóle wzięły się skarpetki!

Pierwsze prototypy skarpetek powstały już ponoć w epoce kamienia łupanego i bynajmniej nie były stworzone z miękkiej, merceryzowanej bawełny. Grube, skórzane kawałki materiału oplecione wokół stóp stanowiły ochronę przed skaleczeniami i zimnem. Kolejno wykorzystywano zwierzęce włosy (m.in. w Grecji i Rzymie), by od II w.n.e. rozpocząć szycie skarpetek z tkaniny.

Za najważniejsze wydarzenie w świecie skarpetek uważa się wynalezienie nylonu w 1938 r., dzięki czemu możliwe jest mieszanie kilku różnych przędz. Za kolejne szczególne wydarzenie możemy nieskromnie uznać powstanie marki SKAR.Y.PETKI :)

To właśnie ten przełomowy moment zapoczątkował erę niebanalnych, dobrej jakości skarpetek, które czekają na Ciebie w naszym sklepie!

Okej, historię skarpetek mamy już za sobą! Prawdopodobnie dzięki temu posiadasz większą wiedzę na temat skarpetek niż potencjalny Kowalski. Może jeszcze nie jesteś skarpetkowym freakiem, ale na pewno już nie skarpetkowym ignorantem.

Teraz zapraszamy Cię zatem do przebierania! Tak, możesz śmiało przebierać w naszych onlinowych półkach, przepełnionych skarpetkowymi różnościami!

Klasyczne, kolorowe, długie i zupełnie krótkie - tutaj znajdziesz skarpetki na każdą okazję!


Aktywne filtry