Skarpetki (3pary) klasyczne 3/4 - pomarańcza, fiolet, bordo

87,00 zł
Brutto

Edycja limitowana! ?❣️

Zestaw 3. pary niebanalnych skarpetek i  kolorów- „gorąca pomarańcza”, „biskupi fiolet” oraz „ciemny buraczek” dla Pań oraz Panów to idealny zestaw klasycznych skarpetek w kolorze. 

To potwierdzony dowód na to, że nosząc kolorowe klasyczne skarpetki w połączeniu z ulubionymi ubraniami możemy wyróżnić się i połączyć w niezwykłą stylizację na spacer, do pracy czy na zajęcia dodatkowe. 

97% bawełny certyfikowanej OEKO-TEX Standard 100 w nich sprawi, że noga będzie cały dzień oddychać, a w połączeniu z dobrej jakości butem, nie będzie odczuwalne zmęczenie nóg. 

Daj się zaskoczyć!  I wypróbuj nasz kolorowy zestaw skarpetek klasycznych ;) 

Rozmiar
Ilość
Brak na stanie


 

RODO

 

Dostawa

 

Zwroty

Skarpetki wyprodukowane w Łodzi, stolicy polskich skarpetek!

Przędza z której są wykonane nasze SKAR.y.PETKI przechodzi szereg testów i badań! A co najważniejsze posiada certyfikat OEKO- TEX! To jest naprawdę zaszczyt w branży! 

Coś więcej...

Oeko-Tex Standard 100 jest globalnie ujednoliconym systemem badań i certyfikacji dla surowców włókienniczych, półproduktów i wyrobów we wszystkich stopniach obróbki.

System ma na celu zapewnienie, że produkty nasze są wolne od substancji szkodliwych, zakazanych i szkodliwych dla zdrowia, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Chcąc zapewnić najwyższy standard oferowanych przędz- producent przędzy współpracuje w zakresie badań i certyfikacji z Instytutem Włókiennictwa w Łodzi. 

Skład: 

97% bawełna organiczna czesana certyfikowana Oeko-Tex Standard 100

1% poliamid 2% elastan

Rozmiary: 

35-38

39-42

Recepta na długowieczne SKAR.y.PETKI: 

- kochają pranie w 30. stopniach! 

- nie znoszą suszenia bębnowego!

- uwielbiają suszenie w pozycji pionowej! 

- lubią jak się je przewraca na lewą stronę podczas prania! 

- nie lubią gorąca: nie dla prasowania! oraz chemii: nie dla wybielania! 

Dziękujemy za skorzystanie z e-wizyty! ;)

SKAR.y.PETKI z certyfikatem
Komentarze (1)
Oceń
Na razie nie dodano żadnej recenzji.