Skarpetki stopki (3 pary) czarne

35,00 zł
Netto

Czarny humor, czarny charakter, czarne skarpetki? Niezależnie od tego, jaki masz nastrój, czarne skarpetki stopki to nieodłączny element wyposażenia każdej garderoby. Legenda głosi, że na początku były czarne skarpetki, a później dopiero te kolorowe. Śmiało możemy więc powiedzieć - to taki skarpetkowy pakiet startowy ;)

Na pewno ich potrzebujesz!

Skarpetki wyprodukowane w Łodzi, stolicy polskich skarpetek!

Rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami


 

RODO

 

Dostawa

 

Zwroty

Skarpetki wyprodukowane w Łodzi, stolicy polskich skarpetek!

Przędza z której są wykonane nasze SKAR.y.PETKI przechodzi szereg testów i badań! A co najważniejsze posiada certyfikat OEKO- TEX! To jest naprawdę zaszczyt w branży! 

Coś więcej...

Oeko-Tex Standard 100 jest globalnie ujednoliconym systemem badań i certyfikacji dla surowców włókienniczych, półproduktów i wyrobów we wszystkich stopniach obróbki.

System ma na celu zapewnienie, że produkty nasze są wolne od substancji szkodliwych, zakazanych i szkodliwych dla zdrowia, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Chcąc zapewnić najwyższy standard oferowanych przędz- producent przędzy współpracuje w zakresie badań i certyfikacji z Instytutem Włókiennictwa w Łodzi. 

Skład: 

90% bawełna czesana certyfikowana Oeko-Tex Standard 100 

8% poliamid 2% elastan

Rozmiary: 

35-38

39-42

43-46

chat Komentarze (1)
Oceń