Skarpetki stopki (3 pary) kolorowe

24,99 zł
Netto

ZESTAW 3 pary, o różnych kolorach to idealny pomysł na lato 2021r. Wyróżnij się spośród tłumu z naszymi skarpetkami! Myślisz, że te 3 kolory w zestawie to przypadek? Nic bardziej mylnego :) Kolor niebieski przyciąga spokój, świeżość, wodę, ale też inspirację i kreatywność, natomiast żółty  przyciąga słońce, wyraża pewność siebie, poprawia nastrój oraz poczucie wartości. Czerwony- radość, miłość, pasję. To co chcesz się dać zaskoczyć i przyciągać dobrą energię kolorowymi skarpetkami na lato 2021? 

Rozmiar
Ilość
Dostępny

 

RODO

 

Dostawa

 

Zwroty

Skarpetki wyprodukowane w Łodzi, stolicy polskich skarpetek!

Przędza z której są wykonane nasze SKAR.y.PETKI przechodzi szereg testów i badań! A co najważniejsze posiada certyfikat OEKO- TEX! To jest naprawdę zaszczyt w branży! 

Coś więcej...

Oeko-Tex Standard 100 jest globalnie ujednoliconym systemem badań i certyfikacji dla surowców włókienniczych, półproduktów i wyrobów we wszystkich stopniach obróbki.

System ma na celu zapewnienie, że produkty nasze są wolne od substancji szkodliwych, zakazanych i szkodliwych dla zdrowia, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Chcąc zapewnić najwyższy standard oferowanych przędz- producent przędzy współpracuje w zakresie badań i certyfikacji z Instytutem Włókiennictwa w Łodzi. 

Skład: 

90% bawełna czesana 

8% poliamid 2% elastan

Rozmiary: 

35-38

39-42

chat Komentarze (1)
Oceń