Skarpetki stopki (3 pary) orzeźwiająco żółte

24,99 zł
Netto

Orzeźwiająco żółte stopki w zestawie 3. pary na lato 2021! :)

Idealne na wyjazdy, spotkania w mieście, długie letnie spacery. Wnoszą w codzienność dużo uśmiechu- kolor żółty pozwala w pełni wyrazić siebie i swoje poczucie wartości. Zarażą uśmiechem i dobrym nastrojem osoby na których Wam zależy, podczas letnich rekreacji :) 

Daj się zaskoczyć i przede wszystkim wyróżnić, wnieść do codzienności duuuużo uśmiechu! Po prostu zarażać dobrą energią ;)

Rozmiar
Ilość
Dostępny

 

RODO

 

Dostawa

 

Zwroty

Skarpetki wyprodukowane w Łodzi, stolicy polskich skarpetek!

Przędza z której są wykonane nasze SKAR.y.PETKI przechodzi szereg testów i badań! A co najważniejsze posiada certyfikat OEKO- TEX! To jest naprawdę zaszczyt w branży! 

Coś więcej...

Oeko-Tex Standard 100 jest globalnie ujednoliconym systemem badań i certyfikacji dla surowców włókienniczych, półproduktów i wyrobów we wszystkich stopniach obróbki.

System ma na celu zapewnienie, że produkty nasze są wolne od substancji szkodliwych, zakazanych i szkodliwych dla zdrowia, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Chcąc zapewnić najwyższy standard oferowanych przędz- producent przędzy współpracuje w zakresie badań i certyfikacji z Instytutem Włókiennictwa w Łodzi. 

Skład: 

90% bawełna czesana

8% poliamid 2% elastan

Rozmiary: 

35-38

39-42

chat Komentarze (0)