• Nowy
Skarpetki w serduszka szare
  • Skarpetki w serduszka szare
  • Skarpetki w serduszka szare

Skarpetki w serduszka szare

39,00 zł
Brutto

U nas już walentynkowo! Z resztą... miłość u nas kwitnie od samego powstania naszej firmy, motyw sercowy nie był nam obcy od tak! Oczywiście!!! sercowy na różne możliwości! Bo jakby inaczej! Tutaj natomiast klasycznie, też dobrze i fajnie ❤️

To super prezent na Dzień Miłości- Walentynki! 

#seruszka #wersja #walentynkowa #walentynki #miłość #do #ludzi #i #świata #skarypetki #bawełna #ceryfikowana #oekotex #standard #100 #polskaprodukcja #lodzkaprodukcja #łódź #włókiennictwo #od #nowa #reaktywacja #łódźprzemysłowa #skarpety #socks #polishsocks #polishproduction

Rozmiar
Ilość

 

RODO

 

Dostawa

 

Zwroty

Skarpetki wyprodukowane w Łodzi, stolicy polskich skarpetek!

Przędza z której są wykonane nasze SKAR.y.PETKI przechodzi szereg testów i badań! A co najważniejsze posiada certyfikat OEKO- TEX! To jest naprawdę zaszczyt w branży! 

Coś więcej...

Oeko-Tex Standard 100 jest globalnie ujednoliconym systemem badań i certyfikacji dla surowców włókienniczych, półproduktów i wyrobów we wszystkich stopniach obróbki.

System ma na celu zapewnienie, że produkty nasze są wolne od substancji szkodliwych, zakazanych i szkodliwych dla zdrowia, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Chcąc zapewnić najwyższy standard oferowanych przędz- producent przędzy współpracuje w zakresie badań i certyfikacji z Instytutem Włókiennictwa w Łodzi. 

Skład: 

90% bawełna czesana certyfikowana Oeko-Tex Standard 100 

8% poliamid 2% elastan

Rozmiary: 

35-38

39-42

43-46

Recepta na długowieczne SKAR.y.PETKI: 

- kochają pranie w 30. stopniach! 

- nie znoszą suszenia bębnowego!

- uwielbiają suszenie w pozycji pionowej! 

- lubią jak się je przewraca na lewą stronę podczas prania! 

- nie lubią gorąca: nie dla prasowania! oraz chemii: nie dla wybielania! 

Dziękujemy za skorzystanie z e-wizyty! ;)

SKAR.y.PETKI z certyfikatem

Komentarze (1)
Oceń
Na razie nie dodano żadnej recenzji.