Skarpetki za kostkę tęcza

19,99 zł
Netto

Skarpetki w tęczę to jeden z naszych ulubionych motywów - Waszych również! Tęczowe skarpetki dają uśmiech nie tylko ich właścicielom, ale także przechodniom, znajomym z pracy i ze szkoły. Kto nie chciałby iść radosnym krokiem przez życie w kolorowych i wygodnych skarpetkach? Skarpetki w kolorach tęczy pasują zarówno do sportowych jak i eleganckich stylizacji. Naturalna bawełna pozwala stopom oddychać, a długość ¾ zadowoli nawet wymagających użytkowników.

Rozmiar
Ilość
Dostępny

 

RODO

 

Dostawa

 

Zwroty

Skarpetki wyprodukowane w Łodzi, stolicy polskich skarpetek!

Przędza z której są wykonane nasze SKAR.y.PETKI przechodzi szereg testów i badań! A co najważniejsze posiada certyfikat OEKO- TEX! To jest naprawdę zaszczyt w branży! 

Coś więcej...

Oeko-Tex Standard 100 jest globalnie ujednoliconym systemem badań i certyfikacji dla surowców włókienniczych, półproduktów i wyrobów we wszystkich stopniach obróbki.

System ma na celu zapewnienie, że produkty nasze są wolne od substancji szkodliwych, zakazanych i szkodliwych dla zdrowia, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Chcąc zapewnić najwyższy standard oferowanych przędz- producent przędzy współpracuje w zakresie badań i certyfikacji z Instytutem Włókiennictwa w Łodzi. 

Skład:

90% bawełna czesana

8% poliamid 2% elastan

Rozmiary:

35-38

39-42

43-46

chat Komentarze (2)
Oceń