• -5,00 zł

Skarpetki w serduszka bezowe

24,99 zł
19,99 zł Zniżka 5,00 zł
Netto

Słowo serce ma wiele znaczeń! Zaraz dowiecie się, które jest dla nas najważniejsze! :)

Każdy z nas uczył się w szkole o budowie serca oraz o jego funkcjonowaniu? Ale czy tak naprawdę wiemy co kryje się pod słowem serce w warstwie emocjonalnej ? 

Dla nas znaczenie serca zarówno jako narząd niezbędny abyśmy mogli funkcjonować, jest również przyjęte społecznie-kulturowo jako wyraz miłości, pozytywnych emocji. 

Chcielibyśmy aby każdy z Was nosząc te skarpetki pokazywał jak każda miłość i serce w życiu człowieka w kontekście uczuć jest tak samo ważne jak niezbędny organ do życia niezależnie od odmienności. 

To co, pokonamy przeszkody miłością i skarpetkami w serduszka? POKONAMY <3 

Rozmiar
Ilość
Dostępny

 

RODO

 

Dostawa

 

Zwroty

Skarpetki wyprodukowane w Łodzi, stolicy polskich skarpetek!

Przędza z której są wykonane nasze SKAR.y.PETKI przechodzi szereg testów i badań! A co najważniejsze posiada certyfikat OEKO- TEX! To jest naprawdę zaszczyt w branży! 

Coś więcej...

Oeko-Tex Standard 100 jest globalnie ujednoliconym systemem badań i certyfikacji dla surowców włókienniczych, półproduktów i wyrobów we wszystkich stopniach obróbki.

System ma na celu zapewnienie, że produkty nasze są wolne od substancji szkodliwych, zakazanych i szkodliwych dla zdrowia, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Chcąc zapewnić najwyższy standard oferowanych przędz- producent przędzy współpracuje w zakresie badań i certyfikacji z Instytutem Włókiennictwa w Łodzi. 

Skład: 

90% bawełna czesana

8% poliamid 2% elastan

Rozmiary: 

35-38

39-42

43-46

chat Komentarze (0)