• -5,00 zł

Skarpetki wolne media

24,99 zł
19,99 zł Zniżka 5,00 zł
Netto
Kochani!
Lubicie wolność prawda? Bo my bardzo, wolność słowa, wolność wyboru i wolność decyzji za samego siebie.
Jeśli media nie będą wolne od osób trzecich, niestety stracimy to co wyżej wspominanie na każdym kroku! 😥
Także do dzieła, formę protestu i jednoczenia się najłatwiej pokazać poprzez @skar.y.petki idąc do sklepu, szkoły, pracy...każdy dzień stanie się manifestem i protestem, po prostu mówimy #wolnemedia WOLNI MY!
Rozmiar
Ilość
Dostępny

 

RODO

 

Dostawa

 

Zwroty

Skarpetki wyprodukowane w Łodzi, stolicy polskich skarpetek!

Przędza z której są wykonane nasze SKAR.y.PETKI przechodzi szereg testów i badań! A co najważniejsze posiada certyfikat OEKO- TEX! To jest naprawdę zaszczyt w branży! 

Coś więcej...

Oeko-Tex Standard 100 jest globalnie ujednoliconym systemem badań i certyfikacji dla surowców włókienniczych, półproduktów i wyrobów we wszystkich stopniach obróbki.

System ma na celu zapewnienie, że produkty nasze są wolne od substancji szkodliwych, zakazanych i szkodliwych dla zdrowia, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich. Chcąc zapewnić najwyższy standard oferowanych przędz- producent przędzy współpracuje w zakresie badań i certyfikacji z Instytutem Włókiennictwa w Łodzi. 

Skład: 

90% bawełna czesana

8% poliamid 2% elastan

Rozmiary: 

35-38

39-42

43-46

chat Komentarze (0)